Telefon: 0 (236) 214 01 13-14-15-19    Fax: 0 (236) 214 01 17

Hakkımızda

Form Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Form Plastik 1983 yılında , Modern Plastik adıyla İzmir'de kurulmuş olup, 2001 yılından beri Manisa'da 10.000 m2'lik kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir.
 
FAALİYET KONUSU
Form Plastik, Plastik Enjeksiyon kalıplama teknolojisi ile mamul parça ve yarı mamul üretimi, serigrafi, yüzey boyama ve montaj birimleri ile değişik taleplere cevap verebilecek şekilde ürün imalatı ve satışı yapmaktadır. Form Plastik, özellikle mühendislik plastikleri ve diğer tüm plastikleri kullanarak, yüksek teknoloji ürünü plastik enjeksiyon makineleri ile kaliteli ve görsel niteliği yüksek, plastik parça komponent imal etmektedir. Form Plastik Bulaşık ve Çamaşır makineleri için kontrol paneli, kapı ve üst tabla üretiminde geniş tecrübe kazanmıştır.
 
VİZYONUMUZ
Sürekli değişim ve gelişim anlayışı içinde toplam kalite ile hedeflenen seviyeye ulaşmak amacıyla teknoloji ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak, müşteriye en uygun fiyat ve kalitedeki ürünü sunmaktır.
 
MİSYONUMUZ
Sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde, müşteri odaklı çalışarak her zaman daha kaliteli ürün ve hizmet vermeyi hedef edinen çağdaş yönetim anlayışı içinde plastik sektöründe ilk sırada yer almaktır.  
 
KALİTE
Form Plastik , ISO 9001- 2000 çalışmalarına devam ettirmektedir. Firma içinde üretilen tüm mamul ve yarı mamuller, müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik bir anlayış içerisinde, talimatlara uygun olarak kontrol edilerek müşterimize gönderilmektedir. Toplam kalite ve takım çalışması ile bir seferde doğru ürünün müşteriye nakledilmesi hedeflenmiştir. Müşteri tarafından her türlü geri bildirimi değerlendirerek, kendimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek çabasındayız.
 
İNSAN KAYNAKLARI
Form Plastik, takım çalışması başarısına inanmış mühendisleri, teknik meslek lisesi mezunu teknisyenleri, eğitimli ve uzun süredir bir arada çalışan yaklaşık 290 personeli ile verimlilik ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde, çalışanlarını en önemli kaynak olarak benimsemiştir.
 

 

© Copyright 2020 Form Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. San. ve Tic. Ltd. Şti. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.